Ukončení studia 2002

Třída: 3.A

Aranžér
třídní učitel: Ing. Krejslerová Jarmila
Počet celkem: 28 z toho chlapců: 2 dívek: 26


Beránková Miluše, Felinger Pavel, Fousková Lucie, Fritzlová Radka, Fulková Martina, Gavláková Klára, Hrudíková Lucie, Jarošová Galina, Kleprlík Václav, Koriťáková Taťána, Kováčová Renáta, Kratěnová Pavlína, Kubečková Andrea, Lankašová Markéta, Laštovičková Lenka, Mědílková Petra, Novotná Hana, Petirová Aneta,  Strauchová Kristina, Šafránková Andrea, Škvrnová Alice, Šmídová Zuzana, Tichá Jana, Vítková Martina, Vlková Alena, Vondřejcová Lenka, Zellerová Michaela, Zimová Kateřina

 

Třída: 3.K

Kadeřnice
třídní učitel: Ing. Jirmanová Marie
Počet celkem: 29 z toho chlapců: 0 dívek: 29


Baštová Dominika, Hloušková Kateřina, Hůlková Renata, Kysilková Andrea,Laštovičková Iva, Lukášková Pavlína, Marková Miroslava, Mašková Petra,Matěnová Monika, Michalcová Monika, Mlejnková Veronika, Musilová Pavlína, Plíhalová Barbora, Prosová Petra, Rulíková Andrea, Schmidtová Kristýna,Schmidtová Petra, Slezáková Eva, Synková Andrea, Šamalová Jana, Šitinová Dita, Švecová Hana, Vejrová Martina, Volhejnová Ivana, Vostřelová Lucie, Zajícová Veronika, Zítová Pavlína, Zubričanová Gabriela, Žižková Lucie

 

Třída: 3.KP

Kadeřník - Prodavač
třídní učitel: Drašnarová Marie
Počet celkem: 28 z toho chlapců: 2 dívek: 26


Bartošová Zdeňka, Beková Radka, Biedermanová Aneta, Bornová Petra, Brucknerová Martina, Bubeníčková Lucie, Dernerová Pavlína, Hančinová Pavlína,Házová Eva, Holmanová Veronika, Hostičková Marcela, Hrodková Linda, Hromádková Lucie, Hurdálková Jana, Ivachová Žaneta, Jarkovská Petra, Ježková Lenka, Juklová Dita, Kalousová Jitka, Kernerová Renata, Kolisková Lucie, Komůrková Renata, Krahulcová Pavlína, Krpešová Jitka, Líbalová Marcela, Rak Lukáš, Ressl Ondřej, Vajsarová Kateřina

 

Třída: 3.ST

Seřizovač - Tiskař
třídní učitel: Mgr. Hejzlarová Hana
Počet celkem: 31 z toho chlapců: 31 dívek: 0


Albrecht Jiří, Anděl Michal, Bittner Filip, Císařovský Jakub, Drahorád Petr, Fröhlich Zdeněk, Gombarčík Karel, Hasman Martin, Kárník Tomáš, Kaválek Jaroslav, Konkol Martin, Kovařík Lukáš, Koyš Martin, Krulich Antonín, Krupička Martin, Kulhánek Filip, Langer Dietmar, Linek Petr, Lukášek Tomáš, Mazura Libor, Nývlt Tomáš, Pilc Tomáš, Rott Pavel, Rybka Vlastimil, Ságner Lukáš, Salnický Petr, Slovík Lukáš, Svatoš Radek, Trojan Luboš, Veverka Jan, Zachara Jakub

 

Třída: 4.M

Management text. a oděv.
třídní učitel: PeadDr. Jirásková Miroslava
Počet celkem: 25 z toho chlapců: 0 dívek: 25


Fišerová Lucie, Ganajová Dominika, Havalcová Žaneta, Herzánová Monika,Chalupníčková Kateřina, Kálmánová Veronika, Kasnarová Lenka, Kostandinovská Iva,Křepelková Lucie, Kupková Kateřina, Lankašová Kateřina, Macková Alena, Malá Pavlína, Mitysková Martina, Müllerová Zuzana, Novotná Jana, Novotná Lucie, Opatrná Renáta, Ptáčková Petra, Rajská Klára, Řeháková Lenka, Smrčková Jitka, Šotolová Renata, Volhejnová Klára, Záleská Karolina

 

Třída: 4.MO

Management - Oděvnictví
třídní učitel: Ing. Vykopal Karel
Počet celkem: 24 z toho chlapců: 3 dívek: 21


Birkeová Ilona, Brossmannová Pavlína, Formanová Hana, Hanousková Lenka,Hlaváčková Martina, Hušková Kateřina, Ježek Luboš, Jirásková Alena, Jirsáková Jana,Kábrtová Petra, Köhlerová Lenka, Krmašová Lucie, Křížková Petra, Marhová Jana, Müllerová Klára, Pelcová Markéta, Pražáková Erika, Rydlo David, Sehnoutková Miroslava, Štachová Pavlína, Šupíková Věra, Tláskalová Alice, Truhlář Martin, Valešová Martina