Ukončení studia 2006

Třída: 3.AP

Aranžér - Prodavač
třídní učitel: Ing. Vávrová Eva
Počet celkem: 32 z toho chlapců: 7 dívek: 25 


Borbélyová Lenka, Česenek Ivo, Čestická Martina, Hánlová Michaela, Haviarová Michaela, Hübnerová Lucie, Kousalová Veronika, Křížková Eva, Lecnarová Lucie, Lindr Michal, Machalová Martina, Malijovský Filip, Maršíková Jana, Mochanová Jaroslava, Müllerová Lenka, Nejmanová Jana, Neumannová Tereza, Obrdlíková Lucie, Pavlíček Roman, Pilát Martin, Rálišová Denisa, Retrová Iva, Rochová Žaneta, Rýgl Vojtěch, Siváková Darina, Soumarová Gabriela, Strašilová Izabela, Suchánková Irena, Thér Milan, Valešová Ivana, Vlčková Petra, Wernerová Radka

 

Třída: 3.K

Kadeřnice
třídní učitel: Mgr. Drašnarová Marie
Počet celkem: 22 z toho chlapců: 0 dívek: 22


Baková Lenka, Brandová Kristýna, Černá Eliška, Drahošová Ivana, Ducháčková Lenka, Hanušová Kateřina, Hodovalová Renáta, Hrubá Pavlína, Jánská Iva, Kejzlarová Kateřina, Kočovská Šárka, Petráníková Renata,
Pilařová Jana, Plodková Vlasta, Poliačková Ludmila, Popelková Veronika,Pourová Veronika, Radochová Monika, Stejskalová Nikola, Vejrová Veronika, Vojtěchová Veronika, Vostradovská Simona

 

Třída: 3.T

Tiskař na polygraf. strojích
třídní učitel: Mgr. Vojnarová Mária
Počet celkem: 15 z toho chlapců: 15 dívek: 0


Antoš Milan, Čáp Miroslav, Geisler Petr, Hencl Václav, Houser Jan, Hovorka Ondřej, Hubáček Martin, Janczar Michal, Koval Jakub, Kuťák Dušan, Pergl Lukáš, Peřina Karel, Prát Jaroslav, Rosenkranz Vít, Špatenka Jan

 

Třída: 4.PV

Propagační výtvarnictví
třídní učitel: Mgr. Hejzlarová Hana
Počet celkem: 19 z toho chlapců: 5 dívek: 14


Boukalová Markéta, Fousková Lucie, Hájková Petra, Hůlková Naďa, Janovský Zbyněk, Kaizrová Veronika, Kleprlík Václav, Kolafová Veronika, Kukačka Michal, Kultová Veronika, Kuthanová Romana, Lendělová Radka, Pinkas Tomáš, Šolcová Kateřina, Štěpánová Pavlína, Štim Marek, Tichá Jana, Vorlická Gabriela, Žochová Lucie

 

Třída: 4.TO

Textilní výroba - Oděvnictví
třídní učitel: PaedDr. Jirásková Miroslava
Počet celkem: 29 z toho chlapců: 4 dívek: 25 


Andršová Michaela, Balcarová Aneta, Berková Veronika, Dufková Jana,  Eimerová Lenka, Hanuš Lukáš, Hanzlová Pavla, Kadeřávková Monika, Kracíková Tereza, Krulich Antonín, Laštovičková Lenka, Lišková Petra, Machová Kateřina, Míšková Petra, Novotná Jitka, Nyčová Klára, Pacáková Michaela, Palašová Michaela, Ressl Ondřej, Sedláčková Monika, Sehnoutková Martina, Smutná Gabriela, Středová Jana, Školník Milan, Šťastná Dana, Teichmannová Veronika, Turinská Eva, Vondřejcová Hana, Zimová Kateřina