Ukončení studia 2009

Třída: 3.AP

Aranžér- Prodavač
třídní učitel: Mgr. Vojnarová Mária
Počet celkem: 27 z toho chlapců: 1 dívek: 26 


Černá Jana, Dubnová Veronika, Dušková Markéta, Ficbauerová Lucie, Glatzová Aneta, Hájková Irena, Hůlková Iva, Ivaniecová Lenka, Jirmanová Zuzana, Kinlová Šárka, Kostomlatská Lenka, Kultová Šárka, Lajerová Dagmar, Lecnarová Barbora, Lehutová Jana, Matoušová Markéta, Náhlíková Kamila, Ondrášková Tereza, Pavelková Denisa, Povejšilová Tereza, Raichová Zuzana, Sahánková Anežka, Schreiberová Lucie, Škvrnová Jana, Tůma Martin, Váchová Nikol, Zimmermannová Lucie

 

Třída: 3.KT

Kadeřnice - Tiskař

třídní učitel: Mgr. Drašnarová Marie
Počet celkem: 30 z toho chlapců: 9 dívek: 21

 

Burian Jakub, Feichtingerová Petra, Fritschová Kristina, Holeček Jiří, Jenková Alena, Jirmann Martin, Kalous Jan, Kovalová Lenka, Mertová Kateřina, Michálková Lenka, Mílová Markéta, Novotný Luboš, Pinkavová Petra,

Poláková Klára, Popek Jaroslav, Procházková Sandra, Prokop David, Slezáková Lucie, Střížka Jan,

Suchánková Andrea, Syrovátková Lucie, Šenfeldová Aneta, Škodová Renata, Štěpánská Soňa, Šubíř Jakub,
Tautzová Lenka, Trnovcová Monika, Viková Jana, Wagnerová Simona, Zítková Kateřina

 

Třída: 4.TG

Tiskař - Reprodukční grafik
třídní učitel: Ing. Špeldová Eva
Počet celkem: 24 z toho chlapců: 12 dívek: 12


Bukáčková Lucie, Čejchan David, Dragulová Aneta, Gajda Martin, Gajdošová Markéta, Ištok Jakub, Kábrtová Hana, Kejzlarová Monika, Kliková Lenka, Kučera Ondřej, Linek Miloslav, Macháček Jiří, Mertlíková Petra, Nejmanová Anna, Nýč Radim, Román Martin, Schrötterová Jana, Souralová Lucie, Světlík Tomáš, Šenkýřová Helena, Špatenka Jan, Špelda Martin, Vogel Vojtěch, Zatloukalová Dominika

 

Třída: 4.V

Propagační a textilní výtvarnictví
třídní učitel: Bc. Čelišová Lenka
Počet celkem: 20 z toho chlapců: 1 dívek: 19


Bdínková Monika, Dušková Zuzana, Havlíček Martin, Holečková Lucie, Horáková Zuzana, Hošková Kateřina, Hromádková Zuzana, Kabátová Lucie, Koselová Michaela, Přibylová Monika, Radová Pavlína, Ratsamová Lenka, Remešová Monika, Řeháková Eliška, Sýkorová Nikol, Šmídová Veronika, Švorcová Dominika, Tužová Jana, Urbanová Radka, Vainerová Natálie