Ukončení studia 2010

Třída: 3.AP

Aranžér- Prodavač
třídní učitel: Ing. Vykopal Karel
Počet celkem: 26 z toho chlapců: 2 dívek: 24


Bodiová Michaela, Bubelínyová Alena, Čančarová Nelly, Dlouhá Adéla, Duchatschová Anna, Hošková Nikola, Janečková Kateřina, Janíková Denisa, Jarešová Anna, Kozák Jakub, Kozáková Kateřina, Kratěnová Jana, Lizáková Katarína, Longauerová Veronika, Paslerová Tereza, Patrná Zuzana, Prokop Michal, Rusová Markéta, Siváková Jana, Stehlíková Pavlína, Stýblová Veronika, Šandová Veronika, Šnajdrová Martina, Šprincová Petra, Šťastná Monika, Trávníčková Veronika

 

Třída: 3.KT

Kadeřnice - Tiskař

třídní učitel: Ing. Frimlová Petra
Počet celkem: 30 z toho chlapců: 10 dívek: 20 

 

Daňková Kateřina, Dolanská Alexandra, Entlich Daniel, Jelen Viktor, Jerová Veronika, Karásek Filip, Kobr Pavel, Kostomlatský Pavel, Kubíková Michaela, Martincová Kateřina, Nováková Markéta, Peková Daniela, Podrábský Luboš, Pochobradská Nikola, Procházková Namika, Reichová Šárka, Romanets Petro, Roubal Patrik, Schejbalová Jana, Staňková Renata, Svoboda Pavel, Šefčíková Petra, Šulcová Kateřina, Těšinová Eliška, Vanclová Magda, Vaněčková Milada, Vaňková Eva, Venclová Zuzana, Vojtková Petra, Volavka Jaroslav

 

Třída: 4.PV

Propagační výtvarnictví
třídní učitel: Mgr. Hejzlarová Hana
Počet celkem: 20 z toho chlapců: 4 dívek: 16


Andršová Aneta, Bitnar Filip, Bort Matěj, Dimlová Veronika, Drášil Petr, Drašnar Milan, Házová Šárka, Hurdálková Jana, Kašparová Denisa, Křížková Eva, Kubcová Aneta, Kučerová Ivana, Máslová Michaela, Matoušová Markéta, Nyklíčková Veronika, Pírová Lea, Rummelová Hana, Šmídová Lenka, Vainerová Natálie, Valentová Romana

 

Třída: 4.TG

Tiskař - Reprodukční grafik
třídní učitel: PaedDr. Jirásková Miroslava
Počet celkem: 28 z toho chlapců: 14 dívek: 14


Antoníček Milan, Bechyňová Eva, Bludský Radovan, Brož Michal, Burdych Jakub, Čestická Lenka, Čírtek Lukáš, Fléglová Michaela, Hamerský Jakub, Hladíková Lucie, Hlaváčková Edita, Janczar Michal, Jetel Jaroslav, Jiránková Aneta, Jirásek Jakub, Kahoun Michal, Koláčný Ondřej, Kousalová Veronika, Králová Petra, Lášková Aneta, Macková Petra, Pavelková Jana, Peřina Karel, Souček Jakub, Soumarová Gabriela, Térová Andrea, Verner Lukáš, Wagnerová Iveta