Ukončení studia 2012

Třída: 3.AT

Aranžér- Tiskař
třídní učitel: Ing. Karlíková Simona
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 10 dívek:
13


Ahácová Eliška, Čápová Nikola, Doubic Lubomír, Etlík Štěpán, Hanuš Roman, Koňarik David, Kovářová Magdaléna, Kultová Klára, Mlatečková Zuzana, Němeček Jan, Novák Jakub, Pich Jan, Pípková Denisa, Prouza Tomáš, Sehnoutková Markéta, Stodůlka Jakub, Šubrová Martina, Svobodová Michaela, Trochanová Silvia, Vacátko Ondřej, Vacková Eliška, Vernerová Žaneta, Wávrová Denisa

 

Třída: 3.KP

Kadeřnice - Prodavač

třídní učitel: Mgr. Drašnarová Marie
Počet celkem: 28 z toho chlapců: 3 dívek:
25

 
Bašková Kristýna, Ficková Veronika, Hamplová Veronika, Hánová Lucie, Holubová Terezie, Ježková Jana, Juhásová Veronika, Kavanová Veronika, Kollertová Adéla, Kořenská Denisa, Krymová Klára, Kudláčková Aneta, Kulhánková Adéla, Kutina Jaroslav, Lecnarová Petra, Linhartová Kristýna, Meier Oto, Mílová Sandra, Němečková Vendula, Pražáková Marcela, Řezníčková Aneta, Ševčíková Barbora, Šinkorová Květa, Tučková Michaela, Ulrychová Markéta, Vágner Martin, Včelišová Radka, Vršková Radka

 

Třída: 4.V

Propagační a textilní výtvarnictví
třídní učitel: Mgr. Prokopová Dagmar
Počet celkem: 22 z toho chlapců: 2 dívek: 20


Bukovská Kateřina, Hamáková Dominika, Hanousková Beáta, Hanzlová Romana, Hloušková Tereza, Hrachový Jakub, Kaválková Jana, Kmoníčková Šárka, Křečková Markéta, Krejsková Kateřina, Laušmanová Hana, Musilová Kateřina, Pleskotová Barbora, Pokorná Ester, Prouzová Alžběta, Šauer David, Šintáková Šárka, Stránská Martina, Svitalská Nikola, Ticháčková Veronika, Tylšová Nikola, Vainerová Natálie

 

Třída: 4.TG

Tiskař - Reprodukční grafik
třídní učitel: Ing. Čermák Jiří
Počet celkem: 27 z toho chlapců: 11 dívek: 16


Adameová Markéta, Bittnerová Vendula, Boháč Ladislav, Bušková Vlasta, Činčerová Kateřina, Demartini Michaela, Dudáčková Veronika, Dušková Pavla, Dyntarová Petra, Fantová Aneta, Hallerová Anna, Horvathová Andrea, Hrdličková Alice, Jansová Andrea, Kolář Michael, Kovács Petr, Kuchtová Eliška, Kuldová Veronika, Merbs Pavel, Míl Radovan, Moravcová Eva, Prskavec Lukáš, Pulkrábek Radek, Schwertner Miloš, Škalda Matěj, Steklý Jakub, Žák Matěj