Ukončení studia 2016

 

Třída: 1TGZ

Tiskař - grafik - zkrácené studium
třídní učitel: Ing. Čermák Jan
Počet celkem: 15 z toho chlapců: 3 dívek: 12


Balonová Lucie, Kraus Josef, Lamka Petr, Lokvencová Monika, Seidlová Nikola, Straková Diana, Suk Jan, Duchatschová Anna, Matějů Jiřina, Matoušová Martina, Melicharová Kristýna, Schreiberová Michaela, Smrčková Pavla, Tylšová Kateřina, Vetešková Pavlína

 

Třída: 3AT

Aranžér - Tiskař
třídní učitel:  Ing. Špeldová Eva
Počet celkem: 25 z toho chlapců: 8 dívek: 17


Calvitti Claudie, Dědek Martin, Dobromyslová Lucie, Hamplová Leona, Kosinová Kristýna, Kubíček Tomáš, Kučerová Michaela, Marinicová Nikol, Menclová Natálie, Prátová Eliška, Stojkovič Denis, Tupcová Karolína, Beková Daniela, Ježková Diana, Kozák Jan, Král Ondřej, Král Dominik, Pražák David, Ševcová Lenka, Šmídková Pavlína, Matějů Martin, Grätzová Aneta, Poloviňuková Kristýna, Kindlová Skarlet, Blažková Lucie

 

Třída: 3K

Kadeřník - kadeřnice
třídní učitel: MgA. Alekberov Vugar
Počet celkem: 19 z toho chlapců: 2 dívek: 17


Benda Vojtěch, Filová Anna, Hvězdová Andrea, Kaněrová Lenka, Klimešová Tereza, Krejsová Bára, Krtičková Jana, Onderčová Adéla, Sittová Kateřina, Švábová Hana, Švadláková Denisa, Tůmová Michaela, Vajsarová Aneta, Winterová Michaela, Jaček David, Baladová Kristýna, Slánská Nikola, Veselá Lucie, Čížková Petra

 

Třída: 4PD

Grafický design
třídní učitel: Mgr. Lelková Renata
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 5 dívek: 18


Balcar Jakub, Bednářová Veronika, Dobiáš Daniel, Feichtingerová Adéla, Grundová Kamila, Hynková Eliška, Chaloupková Klára, Klapáková Michaela, Krejcarová Kateřina, Mach Petr, Nuševská Denisa, Ondračková Gabriela, Schmidtová Karolína, Schrollová Aneta, Šitinová Kateřina, Šlitrová Aneta, Valtrová Aneta, Zábrodský Stanislav, Zálišová Dominika, Zumrová Barbora, Mžiková Šárka, Jelínek Jakub, Vernerová Martina

 

Třída: 4TG

Tiskař - Reprodukční grafik
třídní učitel: Ing. Černická Ilona
Počet celkem: 12 z toho chlapců: 6 dívek: 6


Janovská Renáta, Jirková Kristýna, Kopecká Karolína, Kuťák Tomáš, Nyklíčková Anna, Schejbal Dominik, Srnová Nikola, Stolín Vojtěch, Špeldová Kateřina, Tipelt Vladimír, Vítek Ondřej, Plšek Jiří