Výstava vánočních dekorací 

 

Vánoční dekorace byli k vidění ve vstupní hale náchodské městské knihovny od pondělí do pátku 12. až 16. listopadu 2018. Vyrobili je studenti 1. 2. 3. ročníku, kteří se vzdělávají v oboru Bytový a interiérový design- aranžér. Všichni, kdo výstavu navštívili, určitě nelitovali.

 

 

  Výstava aranžérů v Českých Budějovicích 

 

Na každoroční nejvýznamnější soutěži AR JUNIOR v Českých Budějovicích ve dnech 8.- 9. listopadu 2018 se naši aranžéři z 2. a 3. ročníku soutěžili v těchto disciplínách. | Písmo ručně psané - 2.místo Vojtěch Polák | Kresba zátiší - Kávový servis 4. místo Hana Vaňková | Úprava stolu pro 2 osoby - Čas na kávu 5. místo Adéla Netvalová | Dárkové balení - Vánoce 6. místo Lucie Křížová | Počítačová grafika - diplom 7. místo - Hrdličková | Dále jsme soutěžili s výkladní skříní, plakátem. Prezentace prací naší školy neodmyslitelně patří mezi ty nejlepší.

 

 

  Výstava oboru Propagační design v Galerii U Mistra s palmou v Náchodě 

 

Od 7. do 27. června se může veřejnost seznámit s celoročními výsledky oboru Propagační design na výstavě v Galerii U Mistra s palmou v Náchodě. V prostorách galerie lze vidět práce z jednotlivých výtvarných předmětů tohoto oboru vytvořené v aktuálním školním roce. Je možné si zde prohlédnout kresby, malby, počítačovou grafiku, fotografování, modelování a prostorové práce.

 

 

  Výstava prací žáků ve foyer Čapkova sálu v Hronově 

 

  Tradiční výstava zahrnující ukázky oborů vyučovaných na naší škole byla zahájena vernisáží dne 3. května 2018, a to opět ve foyer Čapkova sálu v Hronově. Návštěvníci výstavy zde mohou vidět grafické návrhy, malby, kresby nebo prostorové práce práce oboru Grafický design, grafické návrhy a obalové modely žáků oboru Reprodukční grafik, stejně tak i v podobě fotografií ukázky vlasové tvorby oboru Kadeřník nebo aranžmá vyučované v oboru Aranžér. Na celé instalaci výstavy se opět podíleli samotní studenti oboru Grafický design, aby si v praxi vyzkoušeli, co vlastně celá příprava výstavního prostoru obnáší. Vše si návštěvníci mohou prohlédnout až do 30. května, kdy je možné všechny vystavené práce zhlédnout naposledy.

 

 
 

  Velikonoční trhy v Hradci Králové 

 

  Dne 23. 3. 2018 se konaly velikonoční trhy na nádvoří Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Nemohly tu chybět výrobky aranžérů z 1.-3.ročníku. Studenti vytvořili vkusné výrobky, které se líbily a přinesly radost nejen zákazníkům, ale i samotným mladým tvůrcům.

 

 

 Prodejní velikonoční výstava v Hronově

 

  Za nepříznivého mrazivého počasí dne se 18. března 2018 konaly v Hronově na náměstí a Čapkově sále velikonoční trhy. Mladí aranžéři a aranžérky 1.-3. ročníku si pro tuto příležitost připravili zajímavé výrobky. Při jejich výrobě využili rozmanitých technik a materiálů. Jejich cílem bylo oslovit širokou veřejnost a té nabídnout ukázky prací aranžérského oboru. Vše se vydařilo a návštěvníci odcházeli domů velmi spokojeni.

 

 

  Prodejní velikonoční výstava ve Velkém Poříčí

 

  Dne 17. března 2018 se konaly velikonoční trhy v Obecním domě ve Velkém Poříčí. Nemohly tu chybět výrobky aranžérů z 1.-3. ročníku. Studenti využili své kreativity pomocí různých technik a materiálů představili návštěvníkům zajímavé výrobky. Návštěvníkům se velikonoční trhy líbily.

 

 

 Prodejní velikonoční výstava v Náchodě

 

  Dlouho očekávané jaro už klepe na dveře. V náchodské městské knihovně ve dnech 12.-15. března 2018 vystavovali studenti 1.-3. ročníku oboru Bytový a interiérový design z Velkého Poříčí různé velikonoční předměty. Ty nadchly nejednoho účastníka výstavy, o čemž svědčí velké množství prodaných věcí. Kdo výstavu navštívil, určitě nelitoval.

 

 
 

© Střední škola průmyslová, textilní a polygrafická