Velikonoční trhy v Hradci Králové 

 

  Dne 23. 3. 2018 se konaly velikonoční trhy na nádvoří Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Nemohly tu chybět výrobky aranžérů z 1.-3.ročníku. Studenti vytvořili vkusné výrobky, které se líbily a přinesly radost nejen zákazníkům, ale i samotným mladým tvůrcům.

 

 

 Prodejní velikonoční výstava v Hronově

 

  Za nepříznivého mrazivého počasí dne se 18. března 2018 konaly v Hronově na náměstí a Čapkově sále velikonoční trhy. Mladí aranžéři a aranžérky 1.-3. ročníku si pro tuto příležitost připravili zajímavé výrobky. Při jejich výrobě využili rozmanitých technik a materiálů. Jejich cílem bylo oslovit širokou veřejnost a té nabídnout ukázky prací aranžérského oboru. Vše se vydařilo a návštěvníci odcházeli domů velmi spokojeni.

 

 

  Prodejní velikonoční výstava ve Velkém Poříčí

 

  Dne 17. března 2018 se konaly velikonoční trhy v Obecním domě ve Velkém Poříčí. Nemohly tu chybět výrobky aranžérů z 1.-3. ročníku. Studenti využili své kreativity pomocí různých technik a materiálů představili návštěvníkům zajímavé výrobky. Návštěvníkům se velikonoční trhy líbily.

 

 

 Prodejní velikonoční výstava v Náchodě

 

  Dlouho očekávané jaro už klepe na dveře. V náchodské městské knihovně ve dnech 12.-15. března 2018 vystavovali studenti 1.-3. ročníku oboru Bytový a interiérový design z Velkého Poříčí různé velikonoční předměty. Ty nadchly nejednoho účastníka výstavy, o čemž svědčí velké množství prodaných věcí. Kdo výstavu navštívil, určitě nelitoval.

 

 
 

© Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Náchodská 285, 549 32 Velké Poříčí