Dny otevřených dveří 2017 

 

  V pátek 10. a v sobotu 11. listopadu 2017 se otevřely dveře naší školy nejen pro žáky základních škol, ale i pro širokou veřejnost. Naši studenti provázeli návštěvníky dílnami školy, ateliéry, odbornými učebnami a dalšími prostory. Třicet dva odvážných zájemců o studium si vyzkoušelo i přijímačky nanečisto z předmětů český jazyk a matematika, případně i z všeobecného přehledu o výtvarné kultuře. Školu navštívilo celkem 73 uchazečů. Další dny otevřených dveří se uskuteční 6. prosince, 10. ledna a 14. února.

 

  Dny otevřených dveří 2016

 

 Tradiční dny otevřených dveří na naší škole se letos uskutečnily v pátek 25.listopadu a v sobotu 26.listopadu. Školu navštívilo 64 uchazečů, což je více než v minulém roce. Z tohoto počtu si 22 uchazečů vyzkoušelo přijímací zkoušky nanečisto. Další dny otevřených dveří se ještě uskuteční 7.prosince, 18.ledna a 8.února.
 

 

  Dny otevřených dveří 2015

 

 Naše tradiční Dny otevřených dveří proběhly v pátek 20. a v sobotu 21. listopadu. Přicházející návštěvy jsme mohli letos přivítat ve škole  zkrášlené zvenku i zevnitř a představit všechny naše studijní a učební obory v akci na jednotlivých pracovištích. Z celkového počtu 60 zájemců si více než 20 vyzkoušelo i přijímací zkoušky nanečisto z českého jazyka a matematiky.
Většina návštěvníků po prohlídce školy využila i možnosti prohlédnout si nově otevřený obchůdek našich aranžérek s jejich nápaditými vánočními dekoracemi. Další dny otevřených dveří se uskuteční ještě ve středu 9. 12. 2015, 13. 1. a 3. 2. 2016, vždy od 14 do 17 hodin.
 

 

  Dny otevřených dveří 2014

 

  V pátek 21. a v sobotu 22. listopadu se opět otevřely dveře školy pro žáky základních škol a další zájemce. Škola představila své studijní i učební obory. Všechny zájemce provedli školou naši studenti a nabídli i možnost vyzkoušet si bez trémy přijímací zkoušky nanečisto. Odměnou všem příchozím byl náš nový zdařilý katalog-kalendář, představující školu a práce našich žáků. Celkem školu navštívilo 85 zájemců.


 

  Dny otevřených dveří 2013

 

  Ve dnech 22. a 23. listopadu 2013 se na naší škole uskutečnily dny otevřených dveří. Zájemci o studium měli letos možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto z předmětů Český jazyk, Matematika, Dějiny výtvarné kultury a dále i praktickou zkoušku z kresby u oboru Reprodukční grafik a talentovou zkoušku u oboru Propagační design. Hlavní chodbu školy oživily prezentační stolky jednotlivých oborů. Celkem si školu přišlo prohlédnout 96 zájemců.


  Dny otevřených dveří 2012

 

 Ve dnech 23. a 24. listopadu 2012 se otevřely dveře školy nejen pro žáky, ale i pro širokou veřejnost. Akce se setkala s velkým zájmem a z celkového počtu bylo 83 zájemců o studium.
 

 

  Dny otevřených dveří 2011

 

 V pátek 4. 11. a v sobotu 5. 11. otevřela škola dveře žákům základních škol a všem ostatním, kteří se zajímají o průběh studia na naší škole. K dispozici byly všechny ateliéry, výtvarné dílny, studia a školní provozy k prohlídce. V letošním roce jsme se mohli pochlubit novým ateliérem produkční fotografie, grafickými studii a zejména novým provozem digitálního tisku. Celkem se přišlo podívat na 120 zájemců ze základních škol.
 

Opět některé třídy využily možnost na Den otevřených dveří zúčastnit se volejbalového turnaje. Doufám, že si všichni dobře zahráli a všem zúčastněným děkujeme.
Pořadí:
      1. 4.TG
      2. 2.PD
      3. 1.PD
 

 

  Dny otevřených dveří 5. a 6. listopadu 2010

 

 V pátek a v sobotu otevřela naše škola dveře široké veřejnosti a zejména žákům devátých tříd základních škol. Návštěvníci měli možnost shlédnout učebny, ateliéry a dílny. Žáci vystavili své práce a prezentovali nové technologie.
Počet návštěvníků výrazně převýšil počty z minulého roku.
 

 
 

© Střední škola průmyslová, textilní a polygrafická