Suplování:   Pátek 20.10.2017 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Alekberov Vugar

-

-

Čr

..

-

Cz

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Černická Ilona

3.hod

supl. (Al)

Tec

1TG

(12)

 
 

5.hod

přesun <<

VP

2TG

(11)

z 19.10. 2.hod

Čížková Ivana

6.hod

supl. (Al)

Ma

2K+

(8)

 

Houšťková Marcela

5.hod

přesun >>

Aj

2TG

 

na 19.10. 2.hod

Stratílek Marcel

4.hod

přesun <<

TV

1TG

(TV1)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

TV

1TG

 

na 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1TG

3.hod

Tec

 

(12)

supluje

Černická Ilona

(Al)

 

4.hod

TV

 

(TV1)

přesun <<

Stratílek Marcel

z 7.hod

 

7.hod

TV

   

přesun >>

 

na 4.hod

2AT

6.hod

Ma

Ar

(8)

supluje

Čížková Ivana

(Al)

 

7.hod

OK

Ar

 

odpadá

 

(Al)

2K

6.hod

Ma

 

(8)

supluje

Čížková Ivana

(Al)

 

7.hod

VV

   

odpadá

 

(Al)

2TG

5.hod

VP

 

(11)

přesun <<

Černická Ilona

z 19.10. (Čt) 2.hod

 

 

Suplování:   Pondělí 23.10.2017 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hejzlarová Hana

..

Ho

Ho

..

Ga

Čr

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Černická Ilona

2.hod

přesun <<

PgM

1TG

(12)

z 30.10. 7.hod

 

6.hod

supl. (He)

Dj

1AT (Ar)

(10)

 

Čížková Ivana

1.hod

přesun <<

Fy

1AT

(10)

z 8.11. 6.hod

Gazdíková Ivona

5.hod

supl. (He)

Pi

1PD

(20)

 

Houšťková Marcela

2.hod

supl. (He)

Aj

4TG

(7)

 
 

3.hod

supl. (He)

Aj

1PD

(20)

 

Karlíková Simona

1.hod

přesun <<

Prg

4PD

(6)

z 30.10. 4.hod

 

4.hod

přesun <<

Eg

1AT

(10)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Eg

1AT

 

na 4.hod

Lelková Renata

1.hod

přesun >>

CJ

4PD

 

na 30.10. 4.hod

 

2.hod

přesun >>

CJ

1TG

 

na 30.10. 7.hod

 

3.hod

přesun >>

CJ

2PD

 

na 7.11. 5.hod

 

4.hod

přesun >>

CJ

3K (1K3K)+

 

na 6.11. 5.hod

Michal Petr

1.hod

přesun >>

Ch

1AT

 

na 24.10. 2.hod

 

3.hod

přesun <<

Ch

2PD

(11)

z 7.11. 4.hod

Nováková Zuzana

4.hod

přesun <<

Mt

3K (1K3K)+

(9)

z 6.11. 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1AT

1.hod

Fy

 

(10)

přesun <<

Čížková Ivana

z 8.11. (St) 6.hod

 

4.hod

Eg

 

(10)

přesun <<

Karlíková Simona

z 7.hod

 

6.hod

Dj

Ar

(10)

supluje

Černická Ilona

(He)

 

7.hod

Eg

   

přesun >>

 

na 4.hod

1K

4.hod

Mt

1K3K

(9)

přesun <<

Nováková Zuzana

z 6.11. (Po) 5.hod

1PD

3.hod

Aj

 

(20)

supluje

Houšťková Marcela

(He)

 

5.hod

Pi

 

(20)

supluje

Gazdíková Ivona

(He)

1TG

2.hod

PgM

 

(12)

přesun <<

Černická Ilona

z 30.10. (Po) 7.hod

2PD

3.hod

Ch

 

(11)

přesun <<

Michal Petr

z 7.11. (Út) 4.hod

3K

4.hod

Mt

1K3K

(9)

přesun <<

Nováková Zuzana

z 6.11. (Po) 5.hod

3PD

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(He)

4PD

1.hod

Prg

 

(6)

přesun <<

Karlíková Simona

z 30.10. (Po) 4.hod

4TG

2.hod

Aj

 

(7)

supluje

Houšťková Marcela

(He)

 

Zpracováno v systému Bakaláři