Suplování:   Středa 20.6.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1TGZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

2PD

K

K

K

K

K

K

K

     

2TG

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

3G

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

3K

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

3PD

K

K

K

K

K

K

K

     

4PD

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

     

4TG

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

     

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Alekberov Vugar

He

Le

-

Sp

Sp

-

-

     

Černická Ilona

-

-

..

..

..

..

..

-

..

..

Henclová Václava

..

-

..

..

..

..

-

     

Kupský Michal

-

..

..

Ra

Ra

..

..

-

-

-

Vykopal Karel

-

-

-

..

..

..

..

     

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

16

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

17

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Čejp Stanislav

3.hod

odpadá

TV

4PD

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

TV

1TGZ

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

TV

4TG

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

TV

2TG

 

Akce třídy

 

9.hod

odpadá

TV

3G

 

Akce třídy

 

10.hod

odpadá

TV

3G

 

Akce třídy

Čelišová Lenka

2.hod

odpadá

Aj

3G

 

Akce třídy

Čermák Jan

1.hod

odpadá

VP

1TGZ

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

VP

1TGZ

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

PgM

1TGZ

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

Tec

1TGZ (TiZ)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

Tec

1TGZ (TiZ)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

Tec

1TGZ (TiZ)

 

Závěrečné zkoušky

Čížková Ivana

1.hod

odpadá

ICT

2TG

 

Akce třídy

 

2.hod

odpadá

ICT

2TG

 

Akce třídy

Rainetová Petra

1.hod

odpadá

AT

3PD (S1)

 

Kursy

 

2.hod

odpadá

AT

3PD (S1)

 

Kursy

 

4.hod

supl. (Ks)

PD

1PD (S2)

(AT1)

 
 

5.hod

supl. (Ks)

PD

1PD (S2)

(AT1)

 
 

6.hod

odpadá

AT

4PD

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

AT

4PD

 

Maturitní zkoušky

Hejzlarová Hana

1.hod

supl. (Al)

CJ

1AT

(10)

 
 

3.hod

odpadá

CJ

2TG

 

Akce třídy

 

6.hod

přesun <<

CJ

1PD

(20)

z 21.6. 2.hod

Houšťková Marcela

6.hod

odpadá

Aj

4TG

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

SAJ

4TG

 

Maturitní zkoušky

Jirásková Miroslava

2.hod

odpadá

Ma

4TG

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

Ma

3G

 

Akce třídy

 

5.hod

odpadá

Ma

2TG

 

Akce třídy

Karlíková Simona

1.hod

odpadá

Prg

4PD

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

PC

2PD (S2)

 

Kursy

 

6.hod

odpadá

PC

2PD (S2)

 

Kursy

 

7.hod

odpadá

PC

2PD (S2)

 

Kursy

Kovářová Zuzana

2.hod

odpadá

Aj

4PD

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

Aj

3K

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

SAJ

4PD

 

Maturitní zkoušky

Lelková Renata

1.hod

odpadá

CJ

3G

 

Akce třídy

 

2.hod

supl. (Al)

ON

1AT

(11)

 
 

3.hod

odpadá

CJ

3G

 

Akce třídy

 

4.hod

odpadá

CJ

2PD

 

Kursy

 

5.hod

odpadá

ON

3G

 

Akce třídy

Prokopová Dagmar

1.hod

odpadá

Pi

3PD (S2)

 

Kursy

 

2.hod

odpadá

Pi

3PD (S2)

 

Kursy

Součková Lívia

2.hod

odpadá

PD

2PD (S1)

 

Kursy

 

3.hod

odpadá

PD

2PD (S1)

 

Kursy

 

4.hod

odpadá

PD

3PD (S1)

 

Kursy

 

5.hod

odpadá

PD

3PD (S1)

 

Kursy

Špeldová Eva

4.hod

supl. (Al)

ICT

1PD (S1)

(26)

 
 

5.hod

supl. (Al)

ICT

1PD (S1)

(26)

 
 

7.hod

odpadá

Ek

3PD

 

Kursy

Volhejn Rudolf

6.hod

přesun >>

Fy

1PD

 

na 21.6. 2.hod

 

7.hod

odpadá

Fy

2TG

 

Akce třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1AT

1.hod

CJ

 

(10)

supluje

Hejzlarová Hana

(Al)

 

2.hod

ON

 

(11)

supluje

Lelková Renata

(Al)

1PD

4.hod

PD

S2

(AT1)

supluje

Rainetová Petra

(Ks)

 

4.hod

ICT

S1

(26)

supluje

Špeldová Eva

(Al)

 

5.hod

PD

S2

(AT1)

supluje

Rainetová Petra

(Ks)

 

5.hod

ICT

S1

(26)

supluje

Špeldová Eva

(Al)

 

6.hod

CJ

 

(20)

přesun <<

Hejzlarová Hana

z 21.6. (Čt) 2.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1TG

KA

KA

KA

KA

KA

KA

KA

     

2PD

K

K

K

K

K

K

K

     

2TG

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

3G

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

AT

3K

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

     

3PD

K

K

K

K

K

K

K

     

4PD

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

     

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Alekberov Vugar

         

Čp

Čp

     

Černická Ilona

-

-

-

-

..

..

..

-

-

-

Čížková Ivana

He

Če

Sp

Sp

-

..

..

     

Gazdíková Ivona

-

-

-

Pr

Pr

Čp

Čp

     

Henclová Václava

Vk

-

..

..

..

..

-

     

Kovářová Zuzana

..

..

..

..

-

-

-

     

Lelková Renata

..

..

..

..

..

..

..

     

Součková Lívia

     

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Alekberov Vugar

1.hod

odpadá

OK

2TG

 

Akce třídy

 

2.hod

odpadá

OK

2TG

 

Akce třídy

 

4.hod

odpadá

VyP

2PD (S1)

 

Kursy

 

5.hod

odpadá

VyP

2PD (S1)

 

Kursy

Čejp Stanislav

6.hod

supl. (Al)

TV

1PD (S1)

(TV1)

 
 

6.hod

spojeno (Ga)

TV

1PD (S2)

(TV1)

 
 

7.hod

supl. (Al)

TV

1PD (S1)

(TV1)

 
 

7.hod

spojeno (Ga)

TV

1PD (S2)

(TV1)

 

Čelišová Lenka

2.hod

supl. (Cz)

Aj

1K

(9)

 
 

3.hod

odpadá

Aj

3G

 

Akce třídy

Rainetová Petra

6.hod

odpadá

AT

3PD (S1)

 

Kursy

 

7.hod

odpadá

AT

3PD (S1)

 

Kursy

Hejzlarová Hana

1.hod

supl. (Cz)

CJ

1AT

(10)

 
 

2.hod

přesun >>

CJ

1PD

 

na 20.6. 6.hod

 

5.hod

odpadá

CJ

2TG

 

Akce třídy

Houšťková Marcela

1.hod

odpadá

Aj

2PD (S2)

 

Kursy

 

2.hod

odpadá

Aj

3PD (S1)

 

Kursy

 

3.hod

odpadá

Aj

2TG

 

Akce třídy

 

6.hod

odpadá

Aj

2TG

 

Akce třídy

Jirásková Miroslava

2.hod

odpadá

Ma

3G

 

Akce třídy

 

4.hod

odpadá

Ma

2TG

 

Akce třídy

 

5.hod

odpadá

Ma

1TG

 

Kulturní akce

Karlíková Simona

1.hod

přesun <<

ON

1K

(9)

z 7.hod

 

3.hod

odpadá

Prg

3PD

 

Kursy

 

5.hod

přesun <<

Eg

1K

(9)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Eg

1K

 

na 5.hod

 

7.hod

přesun >>

ON

1K

 

na 1.hod

Kubcová Karolína

2.hod

odpadá

Fo

2PD (S2)

 

Kursy

 

3.hod

odpadá

Fo

2PD (S2)

 

Kursy

 

6.hod

odpadá

Fo

3PD (S2)

 

Kursy

 

7.hod

odpadá

Fo

3PD (S2)

 

Kursy

Prokopová Dagmar

4.hod

supl. (Ga)

PD

1PD (S1)

(2)

 
 

5.hod

supl. (Ga)

PD

1PD (S1)

(2)

 
 

6.hod

odpadá

Na

4PD

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

Na

4PD

 

Maturitní zkoušky

Součková Lívia

2.hod

odpadá

PD

2PD (S1)

 

Kursy

 

3.hod

odpadá

PD

2PD (S1)

 

Kursy

Špeldová Eva

3.hod

spojeno (Cz)

ICT

1K (S1)

(27)

 
 

4.hod

spojeno (Cz)

ICT

1K (S1)

(27)

 
 

6.hod

odpadá

ICT

1TG (S2)

 

Kulturní akce

 

7.hod

odpadá

ICT

1TG (S2)

 

Kulturní akce

Vávrová Eva

1.hod

odpadá

Ps

3K

 

Závěrečné zkoušky

Volhejn Rudolf

1.hod

odpadá

Fy

1TG

 

Kulturní akce

 

2.hod

přesun <<

Fy

1PD

(20)

z 20.6. 6.hod

Vykopal Karel

1.hod

supl. (Hn)

ZTZ

1PD

(20)

 
 

2.hod

odpadá

Ek

3K

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

DE

3K

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

DE

3K

 

Závěrečné zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1AT

1.hod

CJ

 

(10)

supluje

Hejzlarová Hana

(Cz)

1K

1.hod

ON

 

(9)

přesun <<

Karlíková Simona

z 7.hod

 

2.hod

Aj

 

(9)

supluje

Čelišová Lenka

(Cz)

 

3.hod

ICT

S1

(27)

spojí

Špeldová Eva

(Cz)

 

4.hod

ICT

S1

(27)

spojí

Špeldová Eva

(Cz)

 

5.hod

Eg

 

(9)

přesun <<

Karlíková Simona

z 6.hod

 

6.hod

Eg

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

ON

   

přesun >>

 

na 1.hod

1PD

1.hod

ZTZ

 

(20)

supluje

Vykopal Karel

(Hn)

 

2.hod

Fy

 

(20)

přesun <<

Volhejn Rudolf

z 20.6. (St) 6.hod

 

4.hod

PD

S1

(2)

supluje

Prokopová Dagmar

(Ga)

 

5.hod

PD

S1

(2)

supluje

Prokopová Dagmar

(Ga)

 

6.hod

TV

S1

(TV1)

supluje

Čejp Stanislav

(Al)

 

6.hod

TV

S2

(TV1)

spojí

Čejp Stanislav

(Ga)

 

7.hod

TV

S1

(TV1)

supluje

Čejp Stanislav

(Al)

 

7.hod

TV

S2

(TV1)

spojí

Čejp Stanislav

(Ga)

 

Zpracováno v systému Bakaláři